Gesigneerde raceschoen Max Verstappen

Gesigneerde raceschoen van 2-voudig Wereldkampioen Max Verstappen.

Met deze unieke en prachtig verpakte gesigneerde raceschoen, haal je een uniek kavel in huis. Een sieraad voor ieder kantoor en voor iedere werkkamer.

Deze eye-catcher zal garant staan voor verwonderde blikken.

Volksheld Max Verstappen werd zowel in 2021 als in 2022 wereldkampioen en daar zal het zeker niet bij blijven. De markt voor unieke sportmemorabilia wordt steeds groter en daarmee zal de waarde van dit object steeds hoger worden.

Voorzien van echtheidscertificaat.
Afmeting: 55×72 cm.