All-In arrangement bij The College Hotel en restaurant Mondi in Amsterdam.

Op een van de hotspots aan het Roelof Hartplein in de Pijp van Amsterdam ligt dit prachtige hotel, gehuisvest in een stijlvol 19-eeuws gebouw dat in 1895 als school werd geopend. Restaurant Mondi bevindt zich in het hotel en viert de Caribbean ethos, keuken en ambiance.

Uw snelste manier om te ‘teleporteren’ naar een eiland in de Caribbean waar eten, cultuur, soul en muziek verbonden zijn.

Een compleet arrangement voor 2 personen inclusief diner, overnachting en ontbijt.